Eskişehir Turu


ESKİŞEHİR TURU

 Saat 05:30 'da  yolculuğumuza başlıyoruz. İhtiyaç molası için  Bucak Çamlaraltı Dinlenme Tesisinde 15 dk. veriyoruz. Molamızın ardından kahvaltımızı alacağımız sandıklı civarındaki tesisimize devam ediyoruz. 30 dakikalık kahvaltı molamızı tamamlayıp Eskişehir yolculuğumuza başlıyoruz. Eskişehir 'e ortalama 13:00 gibi ulaşıyor ve ilk olarak bölgenin meşhur çiğ böreğini yemek için Papağan Çiğ Börek Evinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Hemen ardından Eskişehir'in Osmanlı konakları ile ünlü, tarihi ve turistik semti olan Odun Pazarı ile turumuza devam ediyoruz. Sokakların içinden geçerken rehberimizden Semt ile ilgili detaylı bilgiler verecektir.Tarihe yolculuğumuz Bal Mumu Müzesi ile devam edecek. Vakte bağlı olarak verilecek serbest zaman sonrası akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

2.GÜN

Erken saatler de otelimizde yapacağımız kahvaltımızın ardından Eskişehir turumuza Kurtuluş Müzesi ile başlıyoruz.  Ardından mevsimin en güzel haliyle bizleri karşılayan Porsuk Çayı turumuzu gerçekleştirerek Masal Evleri ile 29 Ekim coşkusunu hepimizin içinde hissettiren Sazova Parkında serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği serbest zaman da ekstra olacaktır. Toplanma saatimizin ardından Antalya'ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

TURUMUZDA ÜCRETE DAHİL HİZMETLER: Rehberlik, Turizm Tur otobüsü, Otel konaklası, Otelde akşam yemeği, Otelde kahvaltı. Bunların dışında ki her türlü, yiyecek içecek, müze ve ören yeri giriş ücretleri ve harcamalar müşterilere aittir.


Anahtar Kelimeler :